Niebezpieczny związek

Powiedzeń na temat miłości nie brakuje. Przekazują one życiowe mądrości, które, choć stają się niekiedy obiektem żartów, mają wciąż zaskakująco duże odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jedne z nich mówią o tym, że miłość jest ślepa. W momencie gdy zakochujemy się w drugiej osobie, często przestajemy dostrzegać jej wady i koncentrujemy się wyłącznie na zaletach. Nie wyobrażamy sobie bez niej życia i akceptujemy wszystkie występki i przewinienia. Znakomicie przekonał się o tym Marshall, główny bohater książki pod tytułem „Zapomnij o mnie” autorstwa K.N. Haner.

Zacząć wszystko od nowa

Doświadczony wieloma bolesnymi przeżyciami, Marshall potrzebuje zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się do Nowego Jorku, by tam poukładać sobie sprawy związane z życiem zawodowym i prywatnym. Krótko po tym znajduje pracę i ogłoszenie o poszukiwaniu współlokatora. Bez namysłu odpowiada na nie i zamieszkuje razem z dwójką studentów. Jedną z nich jest Sara – piękna i tajemnicza nieznajoma, która szybko nawiązuje relację z Marshallem. Rozumieją się doskonale, na co bez wątpienia ma wpływ mroczna przeszłość dziewczyny i los, który i jej nie oszczędzał.

Toksyczne relacje

Wzajemne przejścia zbliżają ich do siebie, a Sara wykorzystuje cały swój urok, by prowokować i uwodzić Marshalla. Ten nie jest w stanie oprzeć się magnetycznemu wręcz przyciąganiu odczuwanemu względem dziewczyny. Wraz z biegiem czasu poznaje coraz więcej skrywanych przez nią tajemnic, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że ten niebezpieczny i wręcz toksyczny związek zdecydowanie nie jest dla niego dobry. Zaangażował się już jednak tak bardzo, że niewiele jest w stanie na to poradzić. Chwile radosnych uniesień przeplatają się z cierpieniem i poczuciem winy. Czy Marshall będzie w stanie uwolnić się od zmanipulowanej Sary, dla której nie liczy się nikt poza nią samą? Czy będzie w stanie jej pomóc, czy też pozwoli, by to ona pociągnęła go na dno? „Zapomnij o mnie” to wciągająca lektura poświęcona problematyce ludzkich uczuć, które tak łatwo wykorzystać, oraz doskonały obraz tego, jak silnie uzależniający potrafią być inni ludzie. Wyraziści bohaterowie sprawiają, że czytelnik nie może pozostać obojętny na bogatą w akcję fabułę, z niepokojem śledząc tę zagmatwaną historię.

K.N.Haner to pseudonim polskiej pisarki – Katarzyny Nowakowskiej. Jej specjalnością jest literatura obyczajowa, kobieca i erotyczna. Na rynku literackim działa od 2015 roku. Do tej pory opublikowała już takie książki, jak: „Rysunkowy chłopak”, „Piekielna miłość”, „Koszmar Morfeusza”, czy „Drwal. Miłość, która narodziła się z natury”.